Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
25733
19.06.2012, 17:49
maTyS.
napisał(a):
kupię w Krakowie gdzieś koszulki na ramiączkach firmy Fruit of the loom ?
ul.Składowa 2 - "Alter Graf"
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr