Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 19.06.2012, 17:19
Jesteś śmieszny gościu powyżej. Nie chce mi się Ciebie komentować, bo nie mam na to czasu. prosiłbym o ustosunkowanie się do moich pytań. Ja tutaj nikomu nie będę ubliżał, tak jak Ty robisz to na każdym kroku. I nie kur$#wałem w Twoim kierunku, nie zbluzgałem Cię, ale wypowiedź o tym, że Smuda mógł wyselekcjonować innych piłkarzy mnie zbulwersowała, bo takich piłkarzy nie ma, czy Ci się to podoba, czy nie.
Odpowiedz cytując