Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 19.06.2012, 16:59
Witam, ja z kolei zdecydowałbym się na Ace. Pracuję w tej branży i wiem jakie są mniej więcej ceny na rynku - powiem po ile my skupujemy te modele:

Gio - 400zł
Ace - 515zł
Wildfire S - 510
Live! - 455zł

Live jest dość kiepski jeśli chodzi o wygląd, Ace ma wygląd klasycznego smartfona, fajnie leży w ręce bo ma taką porowatą klapkę od baterii i ma największy wyświetlacz z tych wszystkich. Obsługuje się go naprawdę łatwo i szybko. Główną zaletą Live! jest przede wszystkim przeznaczenie stricte pod muzykę (jest to telefon z serii Walkman). Jeśli potrzebujesz telefon do słuchania muzy - weź Live. Jeśli wolisz przeglądanie stron www, odtwarzanie filmów i cenisz prostotę - weź Ace.

Pozdro
Odpowiedz cytując