Po prostu Wiślak napisał(a):

|
W tym przypadku: sekretariat klubu. Zwróć się o informację dotyczącą ilości aktualnie zatrudnionych scoutów.
|
o ja pier...
Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Jaką fatalną sytuację finansową klubu? Proszę o konkretne dane potwierdzające, że piłkarze sprowadzeni przez Valckxa kosztowali klub więcej niż pozyskali dla niego swoją grą.
|
zadzwoń sobie do sekretariatu. Może Ci powiedzą.
W przeciwieństwie do Twoich z dupy wyjętych sloganów, informacje o kontraktach piłkarzy, kwotach transferowych i finansach klubu przeciekają do prasy. To nie jest precyzyjne, w pełni wiarygodne źródło, ale lepsze niż Twoje cytaty, których nie da się nigdzie znaleźć i potwierdzić.
Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Ty nie jesteś żadną wyrocznią, ani osobą kompetentną do określania jakości poziomu zespołu w jakimkolwiek sezonie.
|
Obawiam się, że możesz nie posiadać kompetencji umożliwiających ocenę moich kompetencji.
Po prostu Wiślak napisał(a):

|
W sezonie 08/09 drużyna zbierała ciężką krytykę za poziom i styl gry szczególnie w rundzie wiosennej. Zespół był jeszcze bardziej uzależniony jesienią od postawy jednego Kosowskiego niż teraz od Meliksona.
|
Wtedy wiosna była zła? Kosowski? O czym Ty chłopie mówisz?
Niech zgadnę - nie bredzisz, tylko ja znów czepiam się słówek.
Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Powtórzę: Valckx odpowiadał w Krakowie za pion sportowy i sportową odbudowę zniszczonej wcześniej drużyny. Udało mu się to. Dlaczego więc i na jakiej to podstawie oceniany jest przez niektórych przez pryzmat spraw finansowych?
|
Bo stan finansów klubu to po części konsekwencja jego pracy. To nie są oderwane od siebie zagadnienia. Gospodarowanie powierzonymi mu pieniędzmi i pozyskiwanie funduszy to część jego obowiązków.