Pablo84 napisał(a):

|
No nie.Komórki pewnie już mają więcej MHz i RAMu niż moj laptop haha
|
Niestety, weszła czterordzeniowa Tegra3 na telefony, czy chociażby Exynos z SGS3 też jest czterordzeniowy + ok. 1GB RAM (choć, pojawiają się już z większą ilością RAMu) - a ja, mimo, że młody jestem, to pamiętam mojego pierwszego kompa - Pentium 333MHz z bajeczną funkcją Turbo, 256MB RAM, czy dysk o zawrotnej pamięci - 4GB...