|
Doceniam klasę Leo, mecze z Portugalią przeszły już do historii polskiej piłki.
Beenhakker był światową czołówką 20 lat temu kiedy prowadził Real czy Holandię. W 2006 r., czyli wtedy kiedy zaczął u nas pracę był już zbliżającym się do emerytury starszym panem.
|