|
Szkoda, że nie przebrał się za torreadora. Rozumiem, że można kibicować Hiszpanom i założyć koszulkę na mecz. Natomiast malowanie ryja i oplatanie się flagą to już chyba przesada. Tym bardziej przesada, że jest się piłkarzem. I to nie piłkarzem A-klasowym, ale znanym. Śmieszny ten Pawełek. Dosłownie "Pawełek"...
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|