|
Nie wiem kim jest Nowak jako trener. Póki co to nie sprawadził się w USA w jednym z klubów, co nie znaczy,że jest złym szkoleniowcem. Tylko, że nie ma on w ogóle żadnego doświadczenia ani sukcesów jako trener w Europie.
Dlatego nie ma co ekperymentować tylko brać fachowca z prawdziwego zdarzenia. Jest Capello, Hiddinka przekonać, na tym pułapie bym szukał,czyli gości sprawdzonych w poważnych bojach do tego z sukcesami.
Smuda to też był eksperyment, bo facet jedyne sukcesy jakie zdobywał to w okresie gdy ekstraklasa taktycznie była w prekambrze. Nie powiem, że teraz jest o wiele lepiej i koszmicznie ale coś drgnęło w temacie. W Ekstraklasie, bo u Smudy nadal prekambr.
Obraniak do wywalenia, niekoniecznie. Facet gra w mocym klubie, zdobył z Lille Mistrza, będąc przy tym kluczowym grajkiem. Sęk w tym ,że oceniać go można przez pryzmat dobrego trenera. Bo to on go musi dobrze ustawić. Potrafili to w Lille, Żyrondystach to czemu w kadrze ma nie dać rady ? Kwestia ustawienia, wkomponowania w zespół.
Błaszczykowski podważył sens swojej obecności w kadrze. Jakiejkolwiek. Takie moje subiektywne odczucie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 19.06.2012 o godz. 15:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|