Cytat:
|
To że coś wiem nie czyni mnie informatorem bo na byciu nim w ogóle mi nie zależy i też nigdy nie zależało - mam co robić.
|
Wiesz coś, czyli mniej więcej tyle jak włączyć komputer i odpalić przeglądarkę, na tym twoja wiedza się kończy.
Czy ktoś dostrzegł analogie treści pisanej przez mekurego do postów thechrisa, który obecnie gdzieś zniknął?
Tamten przynajmniej nie znał osobiście pracowników klubu i nie miał wglądu do kontraktów piłkarzy.