Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14086
Stary 19.06.2012, 15:05
Cytat:
To że coś wiem nie czyni mnie informatorem bo na byciu nim w ogóle mi nie zależy i też nigdy nie zależało - mam co robić.
Wiesz coś, czyli mniej więcej tyle jak włączyć komputer i odpalić przeglądarkę, na tym twoja wiedza się kończy.

Czy ktoś dostrzegł analogie treści pisanej przez mekurego do postów thechrisa, który obecnie gdzieś zniknął?
Tamten przynajmniej nie znał osobiście pracowników klubu i nie miał wglądu do kontraktów piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.06.2012 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując