Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57064
Stary 19.06.2012, 14:02
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Co jest niby dziwnego w tym sposobie przeprowadzania transferów? Logiczne, że kontrakt musi być najpierw negocjowany, żeby Rada Nadzorcza miała co zatwierdzić/odrzucić.
Logiczne, że kontrakt musi być najpierw negocjowany, żeby Rada Nadzorcza miała co zatwierdzić. - ucialem zbedne

JB jest czlonkiem RN wiec negocjujac, wie ile moze zaproponowac, na ile i wlasciwie tez komu. Wiec sytuacja jest o tyle kuriozalna, ze czlonek RN negocjuje transfer, ktory RN z nim w skladzie moze pozniej odrzucic.

A piszac prosceiej jest tak:

BC: Masz tu Jacku 1000 pln podpisz mi pilkarza.
Jacek znajduje pilkarza, negocjuje... sukces pilkarz zgodzil sie za 1000 pln.
JB: Boguslawie vel Rado Nadzorcza, napewno moge?
BC: Nie, bo mi sie odwidzialo.
Odpowiedz cytując