JEDREK76 napisał(a):

|
Osobiście uważam, że z pewnych spraw się nie żartuje. Tym bardziej jeśli ktoś próbuje obrzucać błotem Osobę, która sama bronić się już przed pomówieniami nie może.
|
Masz oczywiście rację i Matejas powinien zdawać sobie z tego sprawę. A już na pewno nie powinien się dziwić odpowiedziom jakie dostał. Pamiętam jak szukali czegoś na Wassermana, a to rura z gazem, a to wanna i lemingi miały używanie. Dla myślących ludzi jest oczywiste, że im bardziej reżimowe media na kogoś plują tym większa należy mu się chwała.
Mamy jaskrawy przykład z Giertychem. Kiedy chciał wprowadzić do programu nauczania więcej patriotycznych wątków media jechały po nim jak po łysej kobyle. Teraz kiedy pomstuje na Kaczyńskiego nagle stał się "ałtorytetem". Mecenasem Romanem

.