Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline
#
17838
19.06.2012, 12:16
Drozd
napisał(a):
Też miałem wrażenie, że wrzuciłeś to z przymrużeniem oka, ale nie dziw się że niektórzy wzięli to na poważnie. Po doświadczeniach z naszym forumowym frontem obrony bandy cudaka nie trudno się pomylić. Uwierz że dla wielu POfili Twój link jest koronnym dowodem.
Osobiście uważam, że z pewnych spraw się nie żartuje. Tym bardziej jeśli ktoś próbuje obrzucać błotem Osobę, która sama bronić się już przed pomówieniami nie może.
JEDREK76
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JEDREK76
Znajdź inne posty napisane przez JEDREK76