Wyświetl pojedynczy post
Misiek570
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: Salwator

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3028
Stary 19.06.2012, 11:54
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
jak to jest z rejestracją elektroniczną na studia. Zauważyłem, że na każdej jednej uczelni przy wpisywaniu poszczególnych rubryczek wymagają tego świadectwa, które dostane dopiero 29 czerwca. Więc o co chodzi ?
Zapewne będziesz to mógł potem uzupełnić. Przynajmniej tak było na UJocie.
Odpowiedz cytując