DeadOrAlive napisał(a):

|
jak to jest z rejestracją elektroniczną na studia. Zauważyłem, że na każdej jednej uczelni przy wpisywaniu poszczególnych rubryczek wymagają tego świadectwa, które dostane dopiero 29 czerwca. Więc o co chodzi ?
|
Zapewne będziesz to mógł potem uzupełnić. Przynajmniej tak było na UJocie.