|
jak to jest z rejestracją elektroniczną na studia. Zauważyłem, że na każdej jednej uczelni przy wpisywaniu poszczególnych rubryczek wymagają tego świadectwa, które dostane dopiero 29 czerwca. Więc o co chodzi ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|