Merkury napisał(a):

|
blabla a ja nie jestem żadnym informatorem. Haha bo Ci napisali prawdę...
|
Czyli nie masz już wglądu do kontraktów piłkarzy i nie wiesz jak wyglądają negocjacje ?

Nie dawno widziałeś ile zarabiać chce Paraiba oraz ile jesteśmy wstanie mu dać. Szkoda, że straciliśmy tak cenne źródło informacji.
Osobiście nie mam żadnych problemów aby zaufać piłkarzowi prowadzącemu swój własny profił, wklejającemu prywatne zdjęcia np z urodzin syna itp.