Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17829
Stary 19.06.2012, 09:30
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Zbigniew_Wassermann - jak wół masz napisane kolego
nonsensopedia .....trzeba było od razu kwejka wkleić- to też byłby dowód...Co za ludzie.Poza tym nie można mieć nic do komunisty który nie robił ludziom krzywdy i który chce rozliczenia tych którzy je robili.To jest chyba logiczne
W sumie mi was żal (ciebie ,AS82a,szpenia,gosc2332-ia) musicie bronić teori wtłoczonej wam w głowy przez media a podchwyconej (pewnie) przez waszych znajomych. Rozumiem że trudno iść pod prąd , trudno powiedzieć coś czego nie zaakceptują wasi również zmanipulowani znajomi. Ale powiadam Wam nie lękajcie sie . Na chwilę odrzućcie że za każdym rogiem czai się Kaczyński i przeanalizujcie FAKTY.
ps.dostrzegam pozytywny objaw- mówiłem niedawno znajomemu lemingowi ze organizuje się fajna inicjatywa patriotyczna a on na to : boże znów Kaczyński .... lemingowi słowo patriotyzm kojarzy się z Kaczyńskim- co jest dobrym objawem , ale ciekawe co się kojarzy ze słowem Tusk ,Komorowski albo Palikot (którego uważam za stokroć bardziej niebezpiecznego dla Polski)
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej