Merkury napisał(a):

Jak ktoś pisze, że z powodu działań Stana mamy taką sytuację finansową, o której bredził na konferencji Bednarz to jest matołem nie wartym tego by z nimi prowadzić dyskusji na jakikolwiek temat. Moi kochani Stan nie był członkiem zarządu, Rady Nadzorczej etc... wszelkie jego decyzje wymagały kontrasygnaty ze strony ówczesnego prezesa jak i akceptacji RN.
Szkoda, że nikt pisząc np. o Lameyu czy innych letnich nabytkach nie wspomina o tym, że Cupiał w tym czasie zablokował Stana w sprawie transferów zawodników z wyższych miejsc na liście i o tym fakcie informował nawet Zbymak, którego wiarygodności raczej nie ma co podważać.
Przyszedł Bednarz i mamy szopkę z transferami ale widać jaki dyrektor taki poziom niektórych kibiców.
|
Spoko, zaraz red Karcz z Krakowskiej wysmoli artykuł na zamówienie i ludzie bez zastanowienia połkną wiadomości jak młode pelikany.
Zaraz polecą argumenty w stylu "Branco, Boukhari " , czy Lamey,Nunez,Diaz- szkoda tylko, że to byli gracze WYPOŻYCZENI.Dlaczego wypożyczeni?Bo miały by pieniądze a nie było więc trzeba wypożyczać tych, którzy się na to zgodzą.Za dobrych graczy- nawer z kartą w ręku trzeba płacić- i tak jest na całym świecie.
Można tez wypożyczyć jakiś kopaczy z ligi argentyńskiej, II angielskiej lub byłego gracza z ligi belgijskiej, który miał sie odbudować po kontuzji i wmówić kibicom , ŻE CI piłkarze zarabiają gigantyczne pieniądze.

(tak jak tajemniczo rosnące kontrakty Meliksona,Genkowa czy Jaliensa w trakcie sezonu

)
Cóż, ale dziura jest, mimo że wynik najlepszy od 8 lat

.Wierzcie sobie dalej w bajki.