westersyl napisał(a):

Suler nie ma nawet od nas oferty.
Info internetowe z FB.
|
No to rzeczywiście wiarygodne źródło informacji wszelakich. Jeżeli chodzi o polskie drużyny, które potrzebują środkowego obrońcy i grają w pucharach to jest to Śląsk Wrocław i jeżeli prawdą jest co dzisiejszy PS pisze to tam ewentualnie mógłby wylądować Słoweniec