Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17827
Stary 19.06.2012, 08:46
wislak68, członku Pis, pamiętasz co mówiłem o zagranicznej prasie? Zobacz kto ładnie się wypowiedział - Twój ziomek z partii:

BRUDZIŃSKI; napisał(a):
Natomiast za sukces Euro poseł PiS uznał pozytywny przekaz o Polsce za granicą. - Sukcesem jest odkłamanie mocno załganego obrazu, jaki był serwowany przed Euro 2012 przez niektóre zachodnie media, jak chociażby BBC. Polska jest krajem otwartym, co jest naszą specjalnością i udało nam się to pokazać. Cała ta ciemna narracja, że w Polsce może się coś kibicom stać, okazała się czarną propagandą - stwierdził polityk.