szlaQ napisał(a):

|
No szkoda ich , i te nudne makarony w ćwierćfinale ble :/
|
zeppiga napisał(a):

|
nudni to są Hiszpanie z tym ich klepaniem bez sensu po kole środkowym przez 30 minut.
|
No dokładnie - akurat Włosi bardzo fajnie sobie poczynają w tym turnieju i przyjemnie się na ich grę patrzy.