Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 19.06.2012, 00:09
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
No szkoda ich , i te nudne makarony w ćwierćfinale ble :/
zeppiga napisał(a):Wyświetl post
nudni to są Hiszpanie z tym ich klepaniem bez sensu po kole środkowym przez 30 minut.
No dokładnie - akurat Włosi bardzo fajnie sobie poczynają w tym turnieju i przyjemnie się na ich grę patrzy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując