Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17817
Stary 18.06.2012, 23:14
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
buchachacha, Ty to chyba czytać nie umiesz, pytał dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy, dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii" A Ty mu odpisałeś " Pytasz czy Jarek powinien zrezygnować dla dobra partii," Widzisz różnice? To Ty dostajesz piany jak ktoś coś wspomni o PiSie. I sobie lemingami nazywaj swoich kolegów. Bo jesteś idealnym przykładem PiSowskiego leminga.
A dlaczego rezygnacja pana Kaczyńskiego z funkcji prezesa miała by być dobrem dla ojczyzny? Hę? Bo to zdaniem qqxklana mogłoby spowodować ze rzesze otumanionych lemingów zagłosowałyby na PiS bez pana Kaczyńskiego, a tym samym partia oszustów nie miałaby okazji niszczyć naszego pięknego kraju. Z czego wynika że gdyby jak insynuujesz Kaczyński kierował się partyjnym PiSowskim interesem to właśnie powinien zrezygnować. Coś jeszcze umyka?

Następnym razem jak będziesz miał ochotę dać odpowiedź z broszurki "aktywny leming" sprawdź czy pasuje do pytania.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.06.2012 o godz. 23:18.
Hej Nasz TS !!