gosc2332 napisał(a):

|
buchachacha, Ty to chyba czytać nie umiesz, pytał dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy, dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii" A Ty mu odpisałeś " Pytasz czy Jarek powinien zrezygnować dla dobra partii," Widzisz różnice? To Ty dostajesz piany jak ktoś coś wspomni o PiSie. I sobie lemingami nazywaj swoich kolegów. Bo jesteś idealnym przykładem PiSowskiego leminga.
|
A dlaczego rezygnacja pana Kaczyńskiego z funkcji prezesa miała by być dobrem dla ojczyzny? Hę? Bo to zdaniem qqxklana mogłoby spowodować ze rzesze otumanionych lemingów zagłosowałyby na PiS bez pana Kaczyńskiego, a tym samym partia oszustów nie miałaby okazji niszczyć naszego pięknego kraju. Z czego wynika że gdyby jak insynuujesz Kaczyński kierował się partyjnym PiSowskim interesem to właśnie powinien zrezygnować. Coś jeszcze umyka?
Następnym razem jak będziesz miał ochotę dać odpowiedź z broszurki "aktywny leming" sprawdź czy pasuje do pytania.
