Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14074
Stary 18.06.2012, 22:15
Boruc napisał(a):Wyświetl post
http://www.zurnal.rs/2012/06/17/visl...ana/index.html
Tłumacz Google:
Przyjechał do Tary i Ljubisa Tumbakovic, ale nie prowadzić korek. Szczyt w formie Marko Suler poślizgiem z rąk Partizan dyrektor sportowy, przedstawiciel Słowenii na zaawansowanym etapie negocjacji z Wisłą Kraków.
Klub, którego barwy tama Ivica Iliev i Marko Jovanovic oferuje lepsze piłkarza odbiorczej Genta i tego faktu leży Główną zaletą Polakami. Oprócz Wisły, Suler skontaktował się z Niemców, ale czarno-biały nadzieja mapowanie ewentualnego udziału w Lidze Mistrzów będzie w stanie dojść do zgody Belgradu.

http://www.transfermarkt.de/de/marko...ler_26128.html
jeśli TM się nie myli, to to jest stoper...Może koleś dobry, ale po co kolejny na tą pozycję...?
Tak, wiem że to pewnie tylko plotki...

Edit: AAAAAAAAA,
Menedżer: Dudu Dahan
hahhahahah, to już wiemy skąd zainteresowanie
nie mamy stoperów, że masz dużo żółciaków nie znaczy, że masz pieniądze..
Odpowiedz cytując