Po prostu Wiślak napisał(a):

|
W sezonie 08/09 drużyna zbierała ciężką krytykę za poziom i styl gry szczególnie w rundzie wiosennej. Zespół był jeszcze bardziej uzależniony jesienią od postawy jednego Kosowskiego niż teraz od Meliksona.
|
Nie pomyliło Ci się coś czasem? Wiosna 2009 to akurat najlepsza runda Wisły od pamiętnej jesieni 2007 aż do teraz. 9 zwycięstw i 4 remisy z tego co pamiętam. A Kosowskiego w klubie nie było już od ponad roku.