|
Dopóki oficjalna nie potwierdzi wolę wierzyć, że nawet Bednarz nie jest tak głupi, żeby sprowadzać Sikorskiego. Chłopak ma wolę walki ale 0 umiejętności - napastnik w sam raz na dolne rejony środka tabeli. Jeśli przyjdzie to znamy nasze cele na następny sezon...
|