Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17816
Stary 18.06.2012, 20:31
witam
rozwazania na temat smierci gen. Petelickiego w radiu WNET ktorego byl czestym gosciem: http://www.radiownet.pl/#/publikacje...l-w-radiu-wnet
zycze spokojnego tygodnia
ziuk_NYC
Ostatnio edytowane przez ziuk_NYC : 18.06.2012 o godz. 20:33.
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"