witam
rozwazania na temat smierci gen. Petelickiego w radiu WNET ktorego byl czestym gosciem:
http://www.radiownet.pl/#/publikacje...l-w-radiu-wnet
zycze spokojnego tygodnia
ziuk_NYC
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"