Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 18.06.2012, 19:47. Ktoś sobie poleciał po bandzie...
A TO już widzieliście?
http://www.marca.com/2012/06/18/futb...2&t=1340044063

Wprawdzie miał to być tylko test wewnętrznej telewizji biura prasowego uefa, ale hiszpańska "Marca" korzysta z okazji, aby sobie trochę pożartować - tym "testowym" 2-2.
Jako ciekawostka: bramki mają strzelić: Mandzukic i Jelavic (dla Chorwacji) oraz Iniesta i Torres (dla Hiszpanii). Dodatkowo Hiszpania ma zarobić aż cztery kartki, w tym Torres - czerwoną. Sam jestem bardzo ciekaw, na ile wróżki z uefa przewidzą sytuację. Nic, tylko u buka obstawić, bo skoro piłkarska eurocentrala już przed meczem wyniki podaje

A jakby ktoś myślał, że tylko polskie (niektóre) media potrafią pojechać po piłkarzach, to zobaczcie co piszą Rusy o swojej "kamandzie": http://tden.ru/articles/show/21607
We wstydliwy sposób [Rosja] wyleciała z Euro. Chłopaki, wy nie po raz pierwszy tak przegrywacie...
Wystarczy zamienić Rosja na Polska i dedykacja dla polskiej ekipy jak znalazł.

Powód: Dodatek z różnych stron
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 18.06.2012 o godz. 20:10.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując