Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57033
Stary 18.06.2012, 19:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jestem za polityką prezentowaną przez Valckxa. Częste transfery, promowanie dobrych piłkarzy, stałe podnoszenie w ten sposób poziomu sportowego drużyny.
Do tego jednak trzeba zgody właściciela .....
No właśnie więc o czym my dyskutujemy ?
Przed tym sezonem do tego super stylu Cupiał NIE POZWOLI WRÓCIĆ.

Co do "stałego podnoszenie w ten sposób poziomu sportowego drużyny" - zastanów się czy drużyna w momencie zwolnienia Maskanta była lepsza niż rok wcześniej.
Nie była.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując