FraMat napisał(a):

Jestem za polityką prezentowaną przez Valckxa. Częste transfery, promowanie dobrych piłkarzy, stałe podnoszenie w ten sposób poziomu sportowego drużyny.
Do tego jednak trzeba zgody właściciela .....
|
No właśnie więc o czym my dyskutujemy ?
Przed tym sezonem do tego super stylu Cupiał NIE POZWOLI WRÓCIĆ.
Co do "stałego podnoszenie w ten sposób poziomu sportowego drużyny" - zastanów się czy drużyna w momencie zwolnienia Maskanta była lepsza niż rok wcześniej.
Nie była.