FraMat;1258249 do Wattsa napisał(a):
gdybyśmy mieli taką ikonke na tym forum...

dostałbys ja ode mnie
|
Watts Framat i Miłosz.
Proponuję założyć Klub Pomarańczowa Gwiazda - ku pamięci złotego holenderskiego okresu sukcesów Wisły.
Popłaczecie sobie tam trochę za Stanem, powieszacie trochę psów na łysym ....
a i tak, jak was znam będziecie kibicować Wiśle ... a więc i ........ łysemu.
Ja nie będę miał tego problemu
