buchachacha, Ty to chyba czytać nie umiesz, pytał dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy,
dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii" A Ty mu odpisałeś " Pytasz czy Jarek powinien zrezygnować dla
dobra partii," Widzisz różnice? To Ty dostajesz piany jak ktoś coś wspomni o PiSie. I sobie lemingami nazywaj swoich kolegów. Bo jesteś idealnym przykładem PiSowskiego leminga.