Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17813
Stary 18.06.2012, 19:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
buchachacha leżę ...

Takich jaj się nie spodziewałem. Kolega do którego postu się odnosiłem zasugerował że by PiS mógł wygrać z PO Jarosław Kaczyński może powinien zrezygnować z prezesury. Bo mamy w Polsce całe tabuny otumanionych lemingów które na dźwięk nazwiska Kaczyński dostają piany, sami nie wiedząc dlaczego.

Dobro dla ojczyzny to zdaniem qqxlana i moim odsunięcie partii oszustów od wpływu na państwo. Stąd jego pomysł że gdyby nie Kaczyński to może wyborcy zagłosowaliby na PiS i nie mielibyśmy takiego syfu.

Ty rasowy leming nie zakumałeś o co chodzi? Czy tylko ściemniasz
buchachacha, Ty to chyba czytać nie umiesz, pytał dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy, dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii" A Ty mu odpisałeś " Pytasz czy Jarek powinien zrezygnować dla dobra partii," Widzisz różnice? To Ty dostajesz piany jak ktoś coś wspomni o PiSie. I sobie lemingami nazywaj swoich kolegów. Bo jesteś idealnym przykładem PiSowskiego leminga.