Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57028
Stary 18.06.2012, 18:54
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że nie powinniśmy tutaj przytaczać, kto jakie transfery sprowadził, tylko kwestię tego, za jaką polityką transferową się opowiadamy.
Z tym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości.
Jestem za polityką prezentowaną przez Valckxa. Częste transfery, promowanie dobrych piłkarzy, stałe podnoszenie w ten sposób poziomu sportowego drużyny.
Do tego jednak trzeba zgody właściciela, a nie po pierwszym drobnym sukcesie... (MP Maaskanta) robienie, na hurra, inwazji na LM bez żadnego przygotowania i zabezpieczenia i przy jednoczesnym zaburzeniu polityki transferowo-sportowej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując