Watts napisał(a):

|
Gdyby nie ta data w Twoim profilu to pomyślałbym, że kibicujesz Wiśle od czasów Djiby Falla.
|
Sorki oświeć mnie kto to ten Dżibi ...
Watts napisał(a):

|
Bo choćby kogoś takiego jak Quioto nie zauważyłby nawet, gdyby tamten mu kukurydzę sprzedawał na plaży, jesteśmy skazani na podrzutków od menedżerów.
|
Ale o co chodzi ?
Wesołek z ciebie a za grosz optymizmu ...