gosc2332 napisał(a):

Drozd, czytać się naucz. qqxlan pytał "dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy, dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii?" zawsze wiedziałem, że dla Ciebie PiS=Ojczyzna.
I jakoś już mały manipulatorku nie pasuje Twoje ps
|

buchachacha leżę ...
Takich jaj się nie spodziewałem. Kolega do którego postu się odnosiłem zasugerował że by PiS mógł wygrać z PO Jarosław Kaczyński może powinien zrezygnować z prezesury. Bo mamy w Polsce całe tabuny otumanionych lemingów które na dźwięk nazwiska Kaczyński dostają piany, sami nie wiedząc dlaczego.
Dobro dla ojczyzny to zdaniem qqxlana i moim odsunięcie partii oszustów od wpływu na państwo. Stąd jego pomysł że gdyby nie Kaczyński to może wyborcy zagłosowaliby na PiS i nie mielibyśmy takiego syfu.
Ty rasowy leming nie zakumałeś o co chodzi? Czy tylko ściemniasz
