Ajax napisał(a):

(...)
PIS -- ktoś myśli inaczej pomiot TVN moja prawda najmojsza wszyscy idzcie w p*** to moje miasto mój kraj moje forum.
PO -- ktoś myśli inaczej mocher, pieniacz moja prawda najmojsza wszyscy idzcie w p*** to moje miasto mój kraj moje forum.
Broń Boże nie wolno dyskutować, wymieniać argumentów, wróg to wróg!.
Można tak wymieniać. Otóż gdybyś wygrzebał się z własnego kotła, zaczął podróżować czytać książki, pić wódę po całej Polsce i Europie, troszkę by Ci się zdanie zmieniło.
Otóż to forum nie jest ani Twoje ani moje ani nikogo innego. Zdziwił byś się jak różni ludzie kibicują Wiśle, nawet Ci drący papę na C. Życzę Ci tego żebyś kiedyś spojrzał na to co dziś piszesz i skwitował to tylko lekkim uśmiechem.
|
Hehe..., dobry tekst.
To jest właśnie smutna medialna rzeczywistość w Polsce, którą forsują i jednocześnie się żywią media. Na szczęście to tzw. gówno prawda. A każdą prasę i telewizję można czytać i oglądać tylko że w okularach z odpowiednim filtrem...
Sorry za offtop