Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17801
Stary 18.06.2012, 16:09
Tak się zastanawiam nad tą naszą ojczyzną... te wszystkie "samobójstwa" i "wypadki drogowe" na pewno nie są przypadkowe... za dużo tych przypadków. Ta cała wojenka między PiS-em, a PO. Podzielony naród. PO nas gniecie jak cholera, jaką mamy alternatywe? PiS? OK niech bedzie, tylko powiedzcie mi bracia po szalu, dlaczego pan Kaczyński widząc jak reagują na niego wyborcy, dla dobra ojczyzny nie zrezygnował z przywodztwa partii? Moze gdyby nie to ze to wlasnie on jest na okladce PO by nie wygralo ? zastanawial sie ktos z Was kiedys nad tym?