laxa napisał(a):

Michał Janota został piłkarzem scyzoryków z kielc, ciekawe czy nasz dyrektor sportowy rozważał jego kandydaturę.
Młody, zdolny polak i do tego za darmo - idealnie pasował do naszych możliwości
|
No i kokosów też nie chciał jak poszedł do Korony.
Pytanie czy okaże się grajkiem na poziomie np. Kupisza czy jednak dziadem?