|
Senior Member
Offline
|
|
bonawentura napisał(a): 
|
Dziwię się osobiście ludziom, którzy tak mocno krytykują Valcxa dając tak olbrzymi kredyt zaufania Bednarzowi, którego transfery czy to w Legii, czy to w Wiśle, były totalnymi niewypałami. Legia Bednarza - dosłownie - wyrzuciła, bo się definitywnie nie sprawdził i nie chce mieć z nim nic wspólnego.
|
.. za to na naszym forum J.B. ma już swój fan klub i to jest dopiero zabawne
____
Następny mecz sparingowy gra Wisła z AEL Limassol (04-07-2012), ciekaw jestem jej składu personalnego na ten mecz.
Powtórzę też tezę do której jestem przekonany, że kadra jest i tak na czołówkę ligi, tylko należy ją scementować i stworzyć z niej rozumiejący sie kolektyw, ot drużynę. Choć rzecz jasna te minimum 2 czy 3 transfery na newralgiczne pozycje są ewidentnie wskazane.
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.06.2012 o godz. 14:23.
|
|