Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57013
Stary 18.06.2012, 14:17
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się osobiście ludziom, którzy tak mocno krytykują Valcxa dając tak olbrzymi kredyt zaufania Bednarzowi, którego transfery czy to w Legii, czy to w Wiśle, były totalnymi niewypałami. Legia Bednarza - dosłownie - wyrzuciła, bo się definitywnie nie sprawdził i nie chce mieć z nim nic wspólnego.
.. za to na naszym forum J.B. ma już swój fan klub i to jest dopiero zabawne

____
Następny mecz sparingowy gra Wisła z AEL Limassol (04-07-2012), ciekaw jestem jej składu personalnego na ten mecz.

Powtórzę też tezę do której jestem przekonany, że kadra jest i tak na czołówkę ligi, tylko należy ją scementować i stworzyć z niej rozumiejący sie kolektyw, ot drużynę. Choć rzecz jasna te minimum 2 czy 3 transfery na newralgiczne pozycje są ewidentnie wskazane.
Ostatnio edytowane przez milosz : 18.06.2012 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując