Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 18.06.2012, 13:49
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Smuda osiągnął większy sukces od Marwijka, zdobyliśmy przecież o 2 punkty więcej od Holendrów. Ale czy ktoś to doceni? Oczywiście, że nie. Tylko narzekać potraficie.

Wiadomo że dla tych frajerów, sukces to przegrać tylko 2:0. Mentalność niewolnika.

Założę się, że zaraz będą teksty " cieszmy się, co mają powiedzieć Holendrzy".

Cały problem to brak odpowiedzialności, winnych nie ma. Mało tego, winy nie ma.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując