snyrting napisał(a):

Smuda osiągnął większy sukces od Marwijka, zdobyliśmy przecież o 2 punkty więcej od Holendrów. Ale czy ktoś to doceni? Oczywiście, że nie. Tylko narzekać potraficie.
|
Wiadomo że dla tych frajerów, sukces to przegrać tylko 2:0. Mentalność niewolnika.
Założę się, że zaraz będą teksty " cieszmy się, co mają powiedzieć Holendrzy".
Cały problem to brak odpowiedzialności, winnych nie ma. Mało tego, winy nie ma.