Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57009
Stary 18.06.2012, 13:48
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No właśnie - który rok? Rok, w którym Valcx przychodził do Wisły nie było już co z tej drużyny sprzedawać.
Wiem. Celowo zadałem takie pytanie, bo uważam je za równie niesprawiedliwe, co pytanie o wcześniejszy sezon, który przyniósł sukcesy w pucharach. Kontekst jest ważny. W przypadku finansów praca Valckxa na pewno nie jest jedynym czynnikiem, przez który mamy obecnie problemy. Z kolei poziom drużyny zbudowanej przez Stana nie jest jedynym powodem, przez który osiągnęliśmy większy niż wcześniej sukces w pucharach. To, że przed Valckxem doszło do wyprzedaży, a drabinka pucharowa w ostatnim sezonie była sprzyjająca, jest ważne.
Ostatnio edytowane przez jova : 18.06.2012 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując