wislak68 napisał(a):

Jeśli chodzi o motyw zabójstwa Leppera nie będę ułatwiał Ci pracy. Jeśli jesteś naprawdę ciekaw poszukaj sobie w necie sam. Dla ułatwienia dodam że ma to coś wspólnego z zeznaniami Sakiewicza.
Jeśli chodzi o wywód dotyczący "trudności w upozorowaniu samobójstwa" to napisze tylko tyle że takich bzdur nie chce mi się nawet komentować.
|
Aha, Sakiewicz, nic więcej mi nie trzeba. Nawet w swojej gazetce przestał ten wątek ciągnąć. A jakby coś w tym naprawdę było, to ciągnąłby to dalej.
Gwiaździsty, a może byś się tak odniósł do tego co napisałem ? Powiedział też , że był na czarnej liście liście PiS, i że PiS miał taką listę, w to mam nadzieje też wierzysz ?
JEDREK76, te ciągłe kompromitacje to są tylko w Twojej głowie urojone. Nawet jakbyś film obejrzał jak sobie w głowę strzela, pewnie byś nie uwierzył. Ważniejsze są raczej powody samobójstwa.