Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57008
Stary 18.06.2012, 13:24
omen69 napisał(a):Wyświetl post
Teraz te nieudane:
7) Branco, 8) Sivakov, 9) Nunez (za mecze na wiosnę w LE i PP), 10) Boukhari (jedna bramka w derbach - jesień i ZERO występów na wiosnę).
Tego fragmentu akurat nie rozumiem.

Zarówno Branco jak i Boukhari to były transfery dla szybkiego załatania dziur powstałych po decyzjach wczesniejszych pracowników Wisły. Z tego, co pamietam, to dokonano ich już po zamknięciu okienka, lub na jego koniec, a pilkarze przyszli za darmo.
Nie sa to więc transfery, ale pospieszne łatanie dziur. Zarzucanie Stanowi, że załatał dziury dwoma kołkami, bo nie miał wtedy czasu na szukanie niczego inengo, jest co najmniej chore....
Nunez to akurat był dość dobry transfer. Przyszedł po uzgodnieniu Stana z Robertem, ze takiego piłkarza było trzeba. Kiedy wyrzucono Maaskanta a potem Moskala, nowy trener nie za bardzo wiedział co zrobić z większością piłkarzy (bo nie ogarniał taktyki wprowadzanej przez Maaskanta) z Meliksonem, Ilievem, Jovanovicem i Nunezem. Stąd ich słabsza postawa. Obwiniajcie za te postawę Probierza (a raczej Cupiała, ktory w połowie wyścigu włożył kije między szprychy).
Co masz do Sivakowa? bardzo inteligentny piłkarz, ktory wiedział na czym polega gra środkowego pomocnika i łącznika między obroną a atakiem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując