gosc2332 napisał(a):

|
Jaki to powód był ? Bo jakby chcieć wyszukiwać na siłę powodów, to to jednak Petelicki był na czarnej liście PiSu, a prowokacje wobec Leppera też zorganizował PiS. I w tym wpisie, chodzi mi tylko o to jak łatwo sobie jest wyszukiwać czyjąś winę. Pomyślcie po co ktoś miałby wymyślać takie samobójstwo, musieliby wykraść mu broń, potem jakoś zagonić do tego garażu, dostać się tam wcześniej nie zauważonym przez kamery, zagonić go akurat tam gdzie kamery nie sięgają, a poza tym, że kamery nie sięgają tam gdzie zginał, nie znaczy, że można się to miejsce dostać niezauważonym przez te kamery. Więc pomyślcie ile to trudu, i czy to takie łatwe w realizacji by było.
|
Jeśli chodzi o motyw zabójstwa Leppera nie będę ułatwiał Ci pracy. Jeśli jesteś naprawdę ciekaw poszukaj sobie w necie sam. Dla ułatwienia dodam że ma to coś wspólnego z zeznaniami Sakiewicza.
Jeśli chodzi o wywód dotyczący "trudności w upozorowaniu samobójstwa" to napisze tylko tyle że takich bzdur nie chce mi się nawet komentować.