Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17783
Stary 18.06.2012, 12:49
Już tylko największy naiwniak wierzy że Petelicki się zabił akurat w miejscu gdzie nie sięgaja kamery mimo że budynkem jest nimi dosłownie najeżony.
ps. Generał, komandos, założyciel GROM-u podkreślający w wielu miejscach honor polskiego żolnierza (nie wnikam czy był honorowy nie da się ukryć że to post komusnista ) nawet jakby się zabił to ubrany w mundur i napewno byłby list wyjaśniajacy. Kto zna żołnierzy i przypadki ich samobójstw (pomijam szeregowców którym psycha siadła na poligonie) to wie o czym mówię
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej