wislak68 napisał(a):

Jak widać nie znasz sprawy Leppera. Powod był i to całkiem poważny.
Jeśli chodzi o Twoją edycję to rzeczywiście coś dopisałeś. Ale nic nie dodałeś.
|
Jaki to powód był ? Bo jakby chcieć wyszukiwać na siłę powodów, to to jednak Petelicki był na czarnej liście PiSu, a prowokacje wobec Leppera też zorganizował PiS. I w tym wpisie, chodzi mi tylko o to jak łatwo sobie jest wyszukiwać czyjąś winę. Pomyślcie po co ktoś miałby wymyślać takie samobójstwo, musieliby wykraść mu broń, potem jakoś zagonić do tego garażu, dostać się tam wcześniej nie zauważonym przez kamery, zagonić go akurat tam gdzie kamery nie sięgają, a poza tym, że kamery nie sięgają tam gdzie zginał, nie znaczy, że można się to miejsce dostać niezauważonym przez te kamery. Więc pomyślcie ile to trudu, i czy to takie łatwe w realizacji by było.