Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17779
Stary 18.06.2012, 12:41
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Dlatego: Nikt nie pisze o tym że oto zginął "krystaliczny człowiek, bohater PiS" ale wszyscy zwracają uwagę że mamy do czynienia z kolejnym podejrzanym samobójstwem osoby związanej z samym jądrem władzy. Wygląda na to że władza zaczyna się degenerować.
Szpenio to Ty pozosajesz na izolowanej wyspie lemingów. Już Twoje wpisy na temat winny PiS za zamieszki podczas meczu z Rosją jasno wskazywały że utraciłeś kontakt z rzeczywistością. I ten stan sie pogłębia.
synku, Jak Wielowiejska napisala felieton, że to wina PiSu to napisalem ze jest glupia.

napisalem o narodowo katolickim ruchu pod sztandarem prawicow. Korwin tez jest prawicowcem