Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17776
Stary 18.06.2012, 12:35
Szpen napisał(a):Wyświetl post
3/4 wpisów od wczoraj było o Petelickim. Zero o tym ile miał za kołnierzem. Dlaczego? Bo młodzież poszła z nurtem - tym z niezależnej.
Dlaczego? Dlatego: Nikt nie pisze o tym że oto zginął "krystaliczny człowiek, bohater PiS" ale wszyscy zwracają uwagę że mamy do czynienia z kolejnym podejrzanym samobójstwem osoby związanej z samym jądrem władzy. Wygląda na to że władza zaczyna się degenerować.
Szpenio to Ty pozostajesz na izolowanej wyspie lemingów. Już Twoje wpisy na temat winny PiS za zamieszki podczas meczu z Rosją jasno wskazywały że utraciłeś kontakt z rzeczywistością. I ten stan sie pogłębia.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 18.06.2012 o godz. 12:40.