wislak68 napisał(a):

Nie jestem pewien czy to powyżej ma byc argmentem za tym iż śmierć: Petelickiego, Leppera, Michniewicza, Zielonki i paru innych to zwykły przypadek Bo jeśli tak to ten argument jest wyjątkowo kiepski. Napisałbym że wręcz kuriozalny.
|
To miał być argument, że akurat np. nikt nie miał powodów akurat w tamtym czasie zabijać Leppera, poza tym edytowałem tamten wpis i coś dodałem.