Szpen napisał(a):

ale oni tyle widzieli ... tylko ....a z nikim się tym nie chcieli podzielić.
skąd ja to znam? JK następny?
|
Jak widać z załączonego wywiadu akurat Petelicki swoją wiedzą się dzielił (np: ze Staniszkis). To że nie chciał się nią dzielić z prokuraturą (co zdajesz sie sugerować) wydaje się być poniekąd zrozumiałe w kontekście późniejszego rozwoju wypadków. Widocznie chłop miał świadomość tego czym to się może skonczyć.
A to o JK to znacznie poniżej nawet tego żenującego poziomu do którego nas przyzwyczaiłeś

.