Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#566
Stary 18.06.2012, 12:21
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post
A oto co po odpadnięciu swoich reprezentacji do powiedzenia mają trenerzy:

Van Marwijk: Jestem za to odpowiedzialny.

Smuda: Nie zmieniłbym niczego, czuję satysfakcję.


Nóż się w kieszeni otwiera...
Odpowiedz cytując