wislak68 napisał(a):

Odpowiedź na pierwsze pytanie: to Ty straszysz PiSem
Odpowiedź na drugie pytanie: to Ty insynuujesz że PiS robi z niego krystalicznego człowieka ("zaraz przyjdą Ci z PiS i zaczną znowu wywody jaki to był krystaliczny człowiek"). Załączony wywiad przedstawia Petelickiego w nieco innym świetle.
I na koniec: nie rozumiesz intencji wpisujacych się tu osób. Nikt nie pisze o tym że oto zginął "krystaliczny człowiek, bohater PiS" ale wszyscy zwracają uwagę że mamy do czynienia z kolejnym podejrzanym samobójstwem osoby związanej z samym jądrem władzy. Wygląda na to że władza zaczyna się degenrować. I to jest głównym zarzutem.
|
A pomyśl, że z władzą związani są setki osób, a o Petelickim ostatnio było cicho, a o Lepperze w czasie kiedy popełnił samobójstwo, było całkiem cicho. Niektórzy lubią tu z pewnych ludzi robić jakichś nie wiadomo jakich, na których Tusk tylko poluje, a z Putina to niektórzy robią wręcz wszechmocnego władce, który nie ma co robić, tylko obmyślać co to nowe prowokacje w Polsce, albo obmyślać kogo by dziś zabić. Myślicie, że ktokolwiek trudziłby się z takim pozorowaniem samobójstwa ? Chyba tylko jakiś idiota. Choć w jaki sposób by nie umarł, i tak byłoby setki domysłów. Oby Jarosław nigdy nie umarł, bo jakby nie umarł, to pewnie ludzie już by wiedzieli czyja to wina. Poza tym niedziwne, że na około 4 tysiące samobójstw zakończonych śmiercią rocznie, bo ogólnie średnio rocznie jest ponad 5 tysięcy prób samobójczych, jedna może mieć powiązanie z władzą. A aktualnie kto by nie popełnił samobójstwa, nieważne z jaką partią związani, i tak jedni zaraz znajdą związki, że to musiał być Tusk