|
Zwróćcie uwagę, kto jest managerem Sulera. Założę się, że facet po prostu puścił plotę o zainteresowaniu Wisły do gazet żeby Partizan szybko zdecydował się na transfer.
Pomijając już dość oczywisty fakt, że absurdem byłoby ściąganie ósmego stopera przy zatrważających brakach na innych pozycjach.
|